Neohodnoceno

Vitamin B12 200

Vitamin B12 DIRECT 200 μg s příchutí pomeranče a granátového jablka ve formě mikropeletek. Tato moderní a praktická forma podávání je vhodná pro rychlé a přímé zásobování vašeho těla živinami do několika vteřin po užití. Sáček můžete po otevření vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Bez laktózy a bez lepku. V-Label: vegetariánský nebo veganský výrobek. Přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normálnímu energetickému metabolismu, ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho přispívá k normální funkci imunitního systému.

Hmotnost 16 g
Obsah balení

20 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
131 Kč –32 % 89 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.016 kg
Vitamin B12
Akce
131 Kč –32 %

Doppelherz Vitamin B12 DIRECT

Multitalent pro energii a zdraví

Díky moderním výrobním procesům se nám podařilo vyvinout moderní a praktickou formu podávání: doplněk stravy Doppelherz Vitamin B12 DIRECT obsahuje 200 µg vitaminu B12 ve formě mikropeletek. Sáček můžete po otevření rovnou vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Můžete je tak užívat kdykoliv a kdekoliv, a to zcela bez zapíjení. Tato forma podávání je mimořádně vhodná pro rychlé a přímé zásobování těla všestranně prospěšným vitaminem B12. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Vitamin B12 – multitalent pro Vaše zdraví – přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Kromě toho přispívá k normální funkci imunitního systému.
Jeden sáček Doppelherz Vitamin B12 DIRECT obsahuje 200 μg vitaminu B12 a zajišťuje tak i při zvýšených nárocích dostatečné zásobení vitaminem B12.

Složení:
Sladidlo (sorbitol), regulátor kyselosti (citrát monosodný), triglyceridy se středně dlouhými řetězci, aroma, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků)), kyselina (kyselina citronová), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulosy), vitamin B12 (kyanokobalamin)

Složení denní dávka (= 1 sáček) % RHP*
Vitamin B12 200 µg 8000 %

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Bez laktózy a bez lepku. Označení V-label jednotné Evropské vegetariánské unie, které označuje vegetariánské nebo veganské výrobky. Označení V-label uděluje v Německu společnost ProVeg Deutschland e.V výrobkům, které neobsahují (a ani při jejich výrobě nejsou použity) žádné složky zvířecího původu.

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Mikropeletky si vysypte přímo na jazyk, nechte pomalu rozpustit a polkněte. Sáček otvírejte ve směru šipky.

TIP! Vyzkoušejte také náš vitamin B12 Vita Energie v podobě lahviček s malinovou příchutí.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.