Vitamin C 750

Vitamin C 750 mg se zinkem s pomerančovou příchutí ve formě mikropeletek. Tato moderní a praktická forma podávání je vhodná pro rychlé a přímé zásobování vašeho těla živinami do několika vteřin po užití. Díky depotnímu efektu se navíc vitamin C uvolňuje v průběhu několika hodin a rovnoměrně zásobuje naše tělo po celý den. Sáček můžete po otevření vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Přispívá k normální funkci imunitního systému při zvýšených nárocích na potřebu vitaminu C a to již při užívání 1 sáčku denně. Bez laktózy a bez lepku.

 

Hmotnost 39 g
Obsah balení

20 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

 

Skladem
Značka: Doppelherz
160,08 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.039 kg

Doppelherz system VITAMÍN C 750 DEPOT
Přispívá k normální funkci imunitního systému při zvýšených nárocích na potřebu vitaminu C – a to již při užívání 1 sáčku denně.
Moderní aplikační forma pro rychlé a přímé vstřebávání: mikropelety s příjemnou pomerančovou příchutí.
Jemné granulky můžete užívat kdykoliv a kdekoliv bez potřeby zapíjení. Tato aplikační forma je proto ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet.
Díky speciálním výrobním procesům se nám podařilo vyvinout jemné granulky s depotním efektem. Z jemných granulek se po užití až několik hodin uvolňuje 750 mg vitamínu C a tělo tak dostává celý den potřebné množství vitamínu C rozděleného do malých „porcí“.
Díky tomu tak může naše tělo vitamín C lépe využít. Při jednorázovém podání velké dávky se totiž značná část rychle vyloučí a nemůže být našim tělem využita.
Vitamin C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému. Kromě jejich významu pro obranné síly, přispívají vitamin C a zinek k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení:
kyselina L-askorbová, plnidlo: sorbit, palmový tuk (plně ztužený), plnidlo: xylit, kyselina: kyselina citronová, zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy, regulátor kyselosti: uhličitan vápenatý, aroma, oxid zinečnatý, triglyceridy se středními řetězci, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků), sladidlo (sukralóza)

Složení denní dávka (1 sáček) % RHP*
Vitamin C 750 mg 937 %
Zinek 5 mg 50 %

* Denní referenční výživové hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Mikropeletky si vysypte přímo na jazyk, nechte pomalu rozpustit a polkněte. Sáček otvírejte ve směru šipky.

TIP! Vyzkoušejte také naši horkou šalvěj s příchutí medu a mentolu pro posílení vaši imunity.

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.