Neohodnoceno

Vitamin D3

Vitamin D – „multitalent“ pro Vaše zdraví obsahuje 50 μg vitaminu D3 ve formě tobolek, to odpovídá 2000 IU (mezinárodním jednotkám)vitaminu D3.
• přispívá k normálnímu využití vápníku
• přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
• přispívá k udržení normální činnosti svalů
• přispívá k normální funkci imunitního systému
Naše tělo si dokáže při pravidelném působení slunečního záření na kůži vytvářet vitamin D i samo. Tato vlastní produkce však v našich zeměpisných šířkách často nestačí. Obzvláště v podzimních a zimních měsících, kdy je imunitní systém zvláště namáhán, vytváří naše tělo méně vitaminu D.
Už 1 tableta Vitaminu D3 2000 IU denně zajišťuje při zvýšených požadavcích nebo nedostatečné vlastní tvorbě dobré zásobení vitaminem D a podporuje tak zdraví a životní pohodu. Bez laktózy a bez lepku

Hmotnost 18.3 g
Obsah balení

50 tablet

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
132 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.018 kg

 

Vitamin D3 2000 IU
Nové vědecké poznatky ukazují, že vitamin D je skutečným „multitalentem“ pro naše zdraví. Řada lidí ho však ve stravě přijímá v nedostatečném množství.
Tablety od společnosti Doppelherz obsahují 50 µg vitaminu D3. To odpovídá 2000 IU (mezinárodním jednotkám) vitaminu D3.
Už dlouhou dobu je známo, že vitamin D jako „pomocník pro využití vápníku“ přispívá k udržení normálního stavu kostí. Dnes víme, že vitamin D plní v těle také řadu dalších důležitých úloh.

Vitamin D – „multitalent“ pro Vaše zdraví
• přispívá k normálnímu využití vápníku
• přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
• přispívá k udržení normální činnosti svalů
• přispívá k normální funkci imunitního systému

Naše tělo si dokáže při pravidelném působení slunečního záření na kůži vytvářet vitamin D i samo.
Tato vlastní produkce však v našich zeměpisných šířkách často nestačí. Obzvláště v podzimních a zimních měsících, kdy je imunitní systém zvláště namáhán, vytváří naše tělo méně vitaminu D.
Schopnost vlastní tvorby vitaminu D také klesá se stoupajícím věkem.
Při chybějící nebo nedostatečné vlastní tvorbě vitaminu D je proto potřebný zvýšený přívod vitaminu D v potravě.
Řada lidí však přijímá v potravě příliš málo vitaminu D. Nejvíce tímto bývají postiženi starší a mladí lidé.
Jak ukázal národní průzkum z roku 2008, 91 % žen a 82 % mužů nepřijímá ve stravě dostatečné množství vitaminu D.
Už 1 tableta Vitaminu D3 2000 IU denně zajišťuje při zvýšených požadavcích nebo nedostatečné vlastní tvorbě dobré zásobení vitaminem D a podporuje tak zdraví a životní pohodu.

Složení:
plnidlo (uhličitan vápenatý), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), maltodextrin, povlaková látka (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků)), barvivo (oxid titaničitý), protispékavá látka (talek), cholekalciferol
Složení denní dávka(= 1 tableta) % RHP*
Vitamin D 50 μg 1000 %
* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:

Užívejte 1 tabletu denně. Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

 

Zakoupíte v DM drogérii: https://www.dm.cz/doppelherz-vitamin-d3-vysoka-davka-2000-i-e-p4009932132007.html 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

 

 

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.