Vitamin D3

Značka: Doppelherz
111,78 Kč
Skladem

Vitamin D – „multitalent“ pro Vaše zdraví obsahuje 50 μg vitaminu D3 ve formě tobolek, to odpovídá 2000 IU (mezinárodním jednotkám)vitaminu D3.
• přispívá k normálnímu využití vápníku
• přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
• přispívá k udržení normální činnosti svalů
• přispívá k normální funkci imunitního systému
Naše tělo si dokáže při pravidelném působení slunečního záření na kůži vytvářet vitamin D i samo. Tato vlastní produkce však v našich zeměpisných šířkách často nestačí. Obzvláště v podzimních a zimních měsících, kdy je imunitní systém zvláště namáhán, vytváří naše tělo méně vitaminu D.
Už 1 tableta Vitaminu D3 2000 IU denně zajišťuje při zvýšených požadavcích nebo nedostatečné vlastní tvorbě dobré zásobení vitaminem D a podporuje tak zdraví a životní pohodu. Bez laktózy a bez lepku

Hmotnost 18.3 g
Obsah balení

45 tablet

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Vitamin D3 2000 IU
Nové vědecké poznatky ukazují, že vitamin D je skutečným „multitalentem“ pro naše zdraví. Řada lidí ho však ve stravě přijímá v nedostatečném množství.
Tablety od společnosti Doppelherz obsahují 50 µg vitaminu D3. To odpovídá 2000 IU (mezinárodním jednotkám) vitaminu D3.
Už dlouhou dobu je známo, že vitamin D jako „pomocník pro využití vápníku“ přispívá k udržení normálního stavu kostí. Dnes víme, že vitamin D plní v těle také řadu dalších důležitých úloh.

Vitamin D – „multitalent“ pro Vaše zdraví
• přispívá k normálnímu využití vápníku
• přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů
• přispívá k udržení normální činnosti svalů
• přispívá k normální funkci imunitního systému

Naše tělo si dokáže při pravidelném působení slunečního záření na kůži vytvářet vitamin D i samo.
Tato vlastní produkce však v našich zeměpisných šířkách často nestačí. Obzvláště v podzimních a zimních měsících, kdy je imunitní systém zvláště namáhán, vytváří naše tělo méně vitaminu D.
Schopnost vlastní tvorby vitaminu D také klesá se stoupajícím věkem.
Při chybějící nebo nedostatečné vlastní tvorbě vitaminu D je proto potřebný zvýšený přívod vitaminu D v potravě.
Řada lidí však přijímá v potravě příliš málo vitaminu D. Nejvíce tímto bývají postiženi starší a mladí lidé.
Jak ukázal národní průzkum z roku 2008, 91 % žen a 82 % mužů nepřijímá ve stravě dostatečné množství vitaminu D.
Už 1 tableta Vitaminu D3 2000 IU denně zajišťuje při zvýšených požadavcích nebo nedostatečné vlastní tvorbě dobré zásobení vitaminem D a podporuje tak zdraví a životní pohodu.

Složení:
plnidlo (uhličitan vápenatý), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), maltodextrin, povlaková látka (hydroxypropylmethylcelulosa), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků)), barvivo (oxid titaničitý), protispékavá látka (talek), cholekalciferol
Složení denní dávka(= 1 tableta) % RHP*
Vitamin D 50 μg 1000 %
* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.018 kg

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení