Lacto Pro

Novinka
Značka: Doppelherz
161,23 Kč
Skladem

Pro zdraví a pohodu hraje normální funkce imunitního systému důležitou roli. To platí i pro udržení normálního stavu sliznic. Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic, jako je například střevní sliznice. Vitamin B6 napomáhá normálnímu fungování imunitního systému. Povrch střeva činí kolem 400 m2 a je tak největším orgánem v lidském těle.Střevní flóra trávicího traktu je tvořena miliar-dami mikroorganismů. Gastrointestinální trakt má sliznici s velmi velkým povrchem. Ten je potřebný například pro vstře-bávání živin.Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Vitamin B6 napomáhá normálnímu fungování imunitního systému. 

Složení:

Kukuřičný škrob, inulin, lešticí látka hydroxypropyl-methylcelulóza, Bifidobacte-rium animalis ssp. lactis Bi1 (LMG P-17502), Lacto-bacillus acidophilus LA1 (LMG P-21904), Bifidobacte-rium breve Bbr8 (LMG P-17501), protispékavé látky hořečnaté soli nasycených mastných kyselin, Lactobacillus plantarum 14D (CECT 4528), Lactobacillus rhamnosus SP1 (DSM 21690),potahová složka gellan, pyridoxin hydrochlo-rid, riboflavin, barvivo oxid titaničitý

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení