Neohodnoceno

Lacto Pro

Pro zdraví a pohodu hraje normální funkce imunitního systému důležitou roli. To platí i pro udržení normálního stavu sliznic. Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic, jako je například střevní sliznice. Vitamin B6 napomáhá normálnímu fungování imunitního systému. Povrch střeva činí kolem 400 m2 a je tak největším orgánem v lidském těle.Střevní flóra trávicího traktu je tvořena miliar-dami mikroorganismů. Gastrointestinální trakt má sliznici s velmi velkým povrchem. Ten je potřebný například pro vstře-bávání živin.Skladem
Značka: Doppelherz
186 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Návrh bez názvu 82
Tip

Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic. Vitamin B6 napomáhá normálnímu fungování imunitního systému. 

Složení:

Kukuřičný škrob, inulin, lešticí látka hydroxypropyl-methylcelulóza, Bifidobacte-rium animalis ssp. lactis Bi1 (LMG P-17502), Lacto-bacillus acidophilus LA1 (LMG P-21904), Bifidobacte-rium breve Bbr8 (LMG P-17501), protispékavé látky hořečnaté soli nasycených mastných kyselin, Lactobacillus plantarum 14D (CECT 4528), Lactobacillus rhamnosus SP1 (DSM 21690),potahová složka gellan, pyridoxin hydrochlo-rid, riboflavin, barvivo oxid titaničitý

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.