Probíhají vzhledové úpravy webu, objednávky nejsou omezeny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost. Výsledek bude stát za to!

Abwehr aktiv DIRECT

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Doppelherz Abwehr aktiv DIRECT vám dodá stopové prvky zinek a selen a vitamin C pro normální činnosti imunitního systému. Kromě toho obsahuje základní stavební prvek bílkovin histidin.

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: K130
138 Kč
Abwehr aktiv DIRECT
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Mikropelety
Bez lepku a laktózy
Vyrobeno v Německu
Depotní technologie
Vysoký obsah vitamínu

Mikropelety, moderní způsob dávkování pro rychlé a přímé užívání. Jemné granulované kuličky lze užívat kdykoli a kdekoli nutnosti zapíjení. Ideální na cesty nebo v případech, kdy je užívání tablet obtížné.

  • Vitamín C, zinek a selen přispívají k normální činnosti imunitního systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.

Složení:

Plnidlo sorbitol, vitamin C (kyselina L-askorbová, L-histidin 3,8 %, plnidlo mannitol, regulátor kyselosti uhličitan vápenatý, aroma, regulátor kyselosti kyselina citronová, oxid zinečnatý, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zahušťovadlo sodná sůl karboxylmethylcelulózy, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, sladidlo aspartam, regulátor kyselosti citronan sodný, selenan sodný.

Dávkování:

Spotřebujte obsah jednoho sáčku denně. Mikropelety položte přímo na jazyk, nechte je pomalu rozpustit a polkněte. Sáček prosím otvírejte ve směru šipky.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotách do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce: viz levá strana balení.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

 

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.