Neohodnoceno

Augen Vital

Doppelherz Augen Vital kapseln

  • Výživové doplňky pro oči s luteinem, zeaxantinem, vitaminem A, vitaminem C, vitaminem E a zinkem ve formě tobolek. 
  • Může podporovat udržení normálního vidění
  • Bez laktózy a lepku
  • S důležitými vitamíny a stopovými prvky

 

Skladem
Značka: Doppelherz
156 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.02 kg

 

Doppelherz Augen Vital kapseln
Oči jsou každý den namáhány. Práce na počítači, časté sledování televize nebo noční jízdy autem jsou pro oči obzvlášť náročné. Také suchý vzduch, málo spánku nebo naopak mnoho nikotinu kladou na metabolické procesy v očích velké nároky.

Pro zdraví očí a dobrý zrak hrají důležitou roli různé faktory. Patří mezi ně také dostatečné zásobování důležitými živinami, jako jsou např. vitamin A a stopový prvek zinek. Protože si naše tělo tyto živiny nemůže vytvořit samo, člověk je musí pravidelně a v dostatečném množství přijímat potravou.

Při nevyvážené stravě však tento přísun nemusí být vždy optimální.

Vitamin A přispívá k udržení normálního stavu zraku. Podporován je při tom stopovým prvkem zinkem, který také přispívá k udržení normálního stavu zraku, a vedle toho přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.
Vitamin C a E, spolu se stopovým prvkem zinkem, přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem-
Lutein a zeaxantin pocházejí z rostlinných zdrojů (např. zelené zeleniny). Velké množství luteinu a zeaxantinu se nachází v důležité části oka, nazývané „žlutá skvrna“.

Složení:
sójový olej (částečně ztužený), kyselina L-askorbová, želatina (hovězí), olivový olej, zvlhčující látka (glycerol), DL-α-tokoferol, lutein a zeaxantin obsahující koncentrát z aksamitníku 4,4 %, zink-glukonát, stabilizátor (včelí vosk žlutý), emulgátor (sójový lecitin), zvlhčující látka (sorbit), retinyl-palmitát, barvivo (oxidy a hydroxidy železa)

Složení denní dávka(= 1 kapsle) % RHP**
Vitamin A 800 μg RE 100 %
Vitamin C 80 mg  100 %
Vitamin E 18 mg α-TE 150 %
Lutein 15 mg ***
Zeaxantin 800 μg ***
Zinek 2,5 mg 25 %

** Denní referenční výživové hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
*** nejsou stanoveny referenční výživové hodnoty

Doporučené podávání:
Denně užívejte jednu kapsli s jídlem a zapijte dostatečným množstvím vody. Nerozkousávejte. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

TIP! Vyzkoušejte také náš nápoj horkou šalvěj pro posílení imunity.

Obsah balení : 30 kapslí

 Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.