Probíhají vzhledové úpravy webu, objednávky nejsou omezeny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost. Výsledek bude stát za to!

Energie Plus

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Energie Plus s kofeinem 75 mg s taurinem 100 mg, vitaminy skupiny B, glukózou s příchutí „Cola“ ve formě mikropeletek. Tato moderní a praktická forma podávání je vhodná pro rychlé a přímé zásobování vašeho těla živinami do několika vteřin po užití. Sáček můžete po otevření vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Bez laktózy a bez lepku. Kofein pomáhá zvýšit čilost / bystrost / hbitost. Vitamin B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

Hmotnost 28 g
Obsah balení

20 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: K103
144 Kč
Energie Plus
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Mikropelety
Bez lepku a laktózy
Vyrobeno v Německu
Depotní technologie
Vysoký obsah vitamínu

 

Doppelherz Energie Start DIRECT
Díky moderním výrobním procesům se nám podařilo vyvinout moderní a praktickou formu podávání: doplněk stravy Doppelherz Energie Plus DIRECT obsahuje výživové látky ve formě mikropeletek. Sáček můžete po otevření rovnou vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Můžete jej tak užívat kdykoliv a kdekoliv, a to zcela bez zapíjení. Tato forma podávání je mimořádně vhodná pro rychlé a přímé zásobování těla výživovými látkami. Je také Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet.

Kdo to nepozná?
Únava, potíže s koncentrací, nedostatek energie ať už při studiu, v zaměstnání, v domácnosti nebo při sportu. Abychom se cítili dobře a mohli podávat dobré výkony, je potřebné, aby naše tělo mělo dostatečný přísun živin, které si samo nedokáže připravit. Doplněk stravy Doppelherz Energie – Start DIRECT proto poskytuje vitaminy B1, B5 (kyselina pantothenová) a B12, které přispívají k správnému energetickému metabolismu. Vitamin B5 přispívá k normální mentální činnosti. Vitaminy B5 a B12 přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání. Je zde obsažen kofein pomáhající zvýšit čilost/bystrost a zlepšit pozornost.

Složení:
dextróza, taurín, kofein, plně ztužené roztlinné oleje (palmový, kokosový), kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (uhličitan vápenatý), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethlcelulosy), regulátor kyselosti (citrát monosodný), protispékavá látka (talek), kaclcium-D-pantothenát, aroma, thiaminmononitrát, sladidlo (aspartam), kyanokobalamin.

Složení denní dávka(= 1 sáček) % RHP*

Kofein 75 mg **
Vitamin B1 1,1 mg 100 %
Kyselina pantothenová 6 mg 100 %
Vitamin B12 2,5 μg 100 %
Taurin 100 mg **
Glukóza 1 g **

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
** nejsou stanoveny referenční výživové hodnoty

Bez laktózy a bez lepku

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Mikropeletky si vysypte přímo na jazyk, nechte pomalu rozpustit a polkněte. Sáček otvírejte ve směru šipky.

TIP! Vyzkoušejte také Magnesium ve formě mikropeletek.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.