Neohodnoceno

Haar Intensiv + Biotin

Krásné vlasy vyjadřují v naší dnešní společnosti ideál krásy a jsou pro nás důležité, abychom se cítili dobře. Děláme vše pro to, aby naše vlasy vypadaly dobře. Fénujeme je, barvíme nebo odbarvujeme a používáme nejrůznější stylingové prostředky. Tím však také naše vlasy denně poškozujeme. Navíc na naše vlasy neblaze působí slunce či slaná a chlórovaná voda.

bez laktózy

bez lepku

 

Hmotnost: 17,4 g

Obsah balení: 30 tobolek 

Výrobce: Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
147 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Vlasy podávají každý den svou obnovou, resp. růstem, svůj maximální výkon. K tomu potřebují živiny a doplňkové látky, které jim musíme pravidelně a v dostatečné míře dodávat výživou.

  • Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
  • Měď podporuje normální pigmentaci (barvu) vlasů.
  • Kyselina listová hraje stejně jako vitamín B12 roli při dělení buněk.
  • Vitamin B1, vitamin B2 a kyselina pantothenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin B6 je potřebný pro tvorbu aminokyseliny cysteinu.
  • Stopový prvek molybden přispívá k metabolismu sirných aminokyselin.
  • L-cystein je aminokyselina obsahující síru. Vyskytuje se zejména ve vláknitých proteinech (keratinu) lidských vlasů a nehtů.
  • L-methionin je taktéž aminokyselina obsahující síru.
  • Přeslička rolní (Equisetum arvense) patří mezi nejstarší rostliny na světě.

Složení: 

Plnidlo mikrokrystalická celulóza, L-methionin, želatina (hovězí), L-cystein,  výtažek z přesličky rolní, D-pantothenát vápenatý, uhličitan zinečnatý, maltodextrin, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka oxid křemičitý,  pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, barviva oxidy železa a hydroxidy železa, D-biotin, uhličitan měďnatý, pteroyl- monoglutamová kyselina, molybdenan sodný, kyanokobalamin

Doporučené podávání:

Užívejte 1 kapsli denně s trochou tekutiny bez žvýkání.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 12 let. Pokud konzumujete více než 3,5 mg zinku denně, měli byste se vyhnout užívání jakýchkoli jiných doplňků stravy obsahujících zinek. Užívejte 1 kapsli denně s trochou tekutiny bez žvýkání.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.