Neohodnoceno

Haar Intensiv + Biotin

Krásné vlasy vyjadřují v naší dnešní společnosti ideál krásy a jsou pro nás důležité, abychom se cítili dobře. Děláme vše pro to, aby naše vlasy vypadaly dobře. Fénujeme je, barvíme nebo odbarvujeme a používáme nejrůznější stylingové prostředky. Tím však také naše vlasy denně poškozujeme. Navíc na naše vlasy neblaze působí slunce či slaná a chlórovaná voda.

bez laktózy

bez lepku

 

Hmotnost: 17,4 g

Obsah balení: 30 tobolek 

Výrobce: Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
186,76 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
27113 Front@1x 2
Novinka

Vlasy podávají každý den svou obnovou, resp. růstem, svůj maximální výkon. K tomu potřebují živiny a doplňkové látky, které jim musíme pravidelně a v dostatečné míře dodávat výživou.

  • Biotin a zinek přispívají k udržení normálního stavu vlasů.
  • Měď podporuje normální pigmentaci (barvu) vlasů.
  • Kyselina listová hraje stejně jako vitamín B12 roli při dělení buněk.
  • Vitamin B1, vitamin B2 a kyselina pantothenová přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitamin B6 je potřebný pro tvorbu aminokyseliny cysteinu.
  • Stopový prvek molybden přispívá k metabolismu sirných aminokyselin.
  • L-cystein je aminokyselina obsahující síru. Vyskytuje se zejména ve vláknitých proteinech (keratinu) lidských vlasů a nehtů.
  • L-methionin je taktéž aminokyselina obsahující síru.
  • Přeslička rolní (Equisetum arvense) patří mezi nejstarší rostliny na světě.

Složení: 

Plnidlo mikrokrystalická celulóza, L-methionin, želatina (hovězí), L-cystein,  výtažek z přesličky rolní, D-pantothenát vápenatý, uhličitan zinečnatý, maltodextrin, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, protispékavá látka oxid křemičitý,  pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin hydrochlorid, barviva oxidy železa a hydroxidy železa, D-biotin, uhličitan měďnatý, pteroyl- monoglutamová kyselina, molybdenan sodný, kyanokobalamin

Doporučené podávání:

1x denně

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.