Neohodnoceno

Heißer Curcuma + Manuka-Honig

Náš imunitní systém je každodenně vystavován zátěži. A to neplatí jen pro chladná roční období. Doppelherz Horká kurkuma + manukový med lze připravit rychle a je příjemně aromatický. V chladném období Vás horký nápoj příjemně zahřeje zevnitř. Vzhledem k tomu, že si naše tělo nedokáže vytvořit některé živiny, jako je vitamín C a stopový prvek zinek, samo, je odkázáno na pravidelný příjem s jídlem. Vitamín D si může tělo vytvářet samo pravidelným vystavováním pokožky slunečnímu záření. Tato vlastní produkce je však v našich zeměpisných šířkách často nedostatečná, zejména v zimních měsících.

Skladem
157 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Kurkuma je v Asii ceněna již velmi dlouho. Mezitím se však kurkuma stala dobře známou i v Evropě. Při použití kurkumy jako koření se používá rozemletý oddenek rostliny. Tento oddenek je nápadně zbarvený.

Domorodí obyvatelé Nového Zélandu si manukového medu cení pro jeho vlastnosti již po staletí. Manukový med z Nového Zélandu dodává doplňku stravy zvláštní chuť.

Složení:

Cukr, maltodextrin, vitamín C (), manukový med 3%, regulátor kyselosti kyselina citronová, extrakt z kořene kurkumy, přírodní pomerančové aroma s dalšími přírodními aromaty, přírodní medové aroma s dalšími přírodními aromaty, síran zinečnatý, palmový olej, vitamín D (cholekalciferol).

Dávkování:

Denně vložte do šálku1 sáček, zalijte horkou, ne však vroucí vodou (150 ml), zamíchejte a vypijte.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotách do 25 °C.

Minimální trvanlivost do konce: viz spodní strana

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/