Probíhají vzhledové úpravy webu, objednávky nejsou omezeny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost. Výsledek bude stát za to!

Horká Šalvěj

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Nápoj s vitaminem C 300 mg, vitaminem B2, niacinem, zinkem a extraktem z listů šalvěje 390 mg s šalvějovo-mentolovou příchutí doplněnou medem, který přispívá k udržení normálního stavu sliznic a k normální funkci imunitního systému. Vitamin C a zinek kromě toho dále přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání. Vhodné i jako studený nápoj. Bez laktózy a lepku. Vhodné při nachlazení a chřipce .

Obsah balení

10 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: K104
133 Kč
Horká Šalvěj
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Mikropelety
Bez lepku a laktózy
Vyrobeno v Německu
Depotní technologie
Vysoký obsah vitamínu

 

Doppelherz Horká šalvěj + med + mentol
Granulát s vitaminem C, B2, niacinem, zinkem a extraktem z listů šalvěje.
Šalvějově-mentolová chuť doplněná medem.

• Vitamin C + zinek přispívají k normální funkci imunitního systému.
• Vitamin B2 přispívá k udržení normálního stavu sliznic

Náš imunitní systém je každý den vystaven náročným výzvám. Platí to jak pro chladná roční období, tak pro léto.
Doplněk stravy Horká šalvěj + med + máta od společnosti Doppelherz má jednoduchou přípravu a příjemnou aromatickou chuť.
V chladných ročních obdobích se tento horký nápoj postará o příjemné teplo zevnitř. Může se však – např. v létě připravit i jako studený nápoj.
Jeden sáček Vám dodá vitamin C a zinek, jako i vitamin B2 + niacin. Kromě toho přípravek obsahuje extrakt z listů šalvěje.
Vitamin B2 a niacin přispívají k udržení normálního stavu sliznic.
300 mg vitaminu C a 5 mg zinku přispívají k normální funkci imunitního systému. Kromě toho dále přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Čerstvé nebo sušené listy šalvěje se vyznačují výraznou aromatickou chutí.
Protože naše tělo některé výživové látky, jako např. právě vitamin C, stopový prvek zinek, vitamin B2 a niacin nedokáže vytvářet samo, doporučuje se jejich pravidelný přísun v potravě.

Složení:
cukr, maltodextrin, med 3 %, extrakt z listů šalvěje 2,6 %, kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina citrónová), přírodní mentolové aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma, síran zinečnatý, nikotinamid, riboflavin.

Složení denní dávka(= 1 sáček) % RHP*
Vitamin C 300 mg 375 %
Vitamin B2 2,0 mg NE 143 %
Niacin 6 mg NE 38 %
Zinek 5 mg 50 %
Extrakt šalvěje 390 mg **

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
** nejsou stanoveny referenční výživové hodnoty

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Vysypte do šálky a zalejte horkou (avšak už ne vařící) vodou (150 ml), promíchejte a vypijte.

TIP! Vyzkoušejte také Magnesium ve formě mikropeletek.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte v DM drogérii: https://www.dm.cz/doppelherz-horka-salvej-med-mentol-p4009932007671.html

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

 

 

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.