Neohodnoceno

Hyaluron Boost Serum

Doppelherz aktiv Hyaluron Boost Serum zlepšuje vzhled pleti, což bylo prokázáno studiemi.

Ampulky proti stárnutí pleti pro vnější použití

- Zvyšuje vlhkost pleti

- Zvyšuje pružnost pleti

- Snižuje hloubku vrásek

Skladem
Značka: Doppelherz
184 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
29213 Front@1x
Tip

Kyselina hyaluronová je látka, která se přirozeně tvoří v těle, je součástí pojivové tkáně kůže a uchovává vlhkost. Tělu vlastní produkce klesá. Vysoce koncentrované složení á intenzivní hydratační účinek. Tím se pleť aktivně vypíná zevnitř a zvyšuje se její pružnost a odolnost. Vrásky se vyplní zevnitř a jejich hloubka se viditelně a výrazně zmenší. Pokožka je navíc chráněná před vysušením.

 

Použití:

Hrdlo ampulky se zakryje přiloženým otvírákem na ampulky. Poté lze ampulku otevřít. Obsah jedné ampulky se aplikuje jednou denně na vyčištěnou a suchou pokožku obličeje, krku a dekoltu a jemně se vmasíruje, dokud se sérum zcela nevstřebá do pokožky. Vyhněte se oblasti očí a rtů. Doporučený věk 30-75 let.

 

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.