Kollagen 1000 + biotin, Q10

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Pravidelný příjem vitamínů a minerálů může pomoci podpořit přirozenou krásu zevnitř. 1Biotin přispívá k udržení normálního stavu pokožky.
1Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky. 1Měď přispívá k normální pigmentaci pokožky.
2Mangan a měď přispívají k normální tvorbě pojivové tkáně. Mangan a vitamín C také pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem.

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Kód: 232
169 Kč
Kollagen 1000 + biotin, Q10
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
37613 Front@1x
Novinka

Kůže a pojivová tkáň mají významný vliv na náš vzhled a jsou známkou dobrého vzhledu a přitažlivosti. Jak stárneme, naše kůže má tendenci řídnout. K tomu dochází, když se snižuje obsah kolagenu v pokožce a snižuje se elasticita pokožky. Kolagen je důležitý strukturální protein kůže a nachází se hlavně v pojivové tkáni. Koenzym Q10 se nachází v celém těle. Významná část Q10 je uložena v " elektrárnách buňky", tzv. mitochondriích.

Složení:

kolagenní hydrolyzát (hovězí maso), plnivo hydrogenfosforečnan vápenatý, vitamín C (kyselina L-askorbová), separační činidlo síťovaná karboxymethylcelulóza, povlak %C3%9C hydroxypropylmethylcelulóza, separační činidlo hořečnaté soli mastných kyselin, separační činidlo
oxid křemičitý, škrob C3% škrob, koenzym Q10, separátor mastku, vlákno mikrokrystalické celulózy, zvlhčovadlo glycerin, síran manganatý, barvivo oxid železitý a hydroxid železitý, síran měďnatý, biotin.

Doporučené dávkování:

Užívejte 1 tabletu denně s jídlem a dostatečným množstvím tekutiny. Bez laktózy bez lepku

 

Skladování:

Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.
Minimální trvanlivost do konce: viz spodní chlopeň

 

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.