Kollagen 11.000 PLUS systém

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

KOLLAGEN 11.000 PLUS systém přispívá k funkci a mobilitě vašich kloubů a podporuje regeneraci kloubní chrupavky. 

30 ampulí na pití – doplněk stravy s hydrolyzátem kolagenu, chondroitin sulfát, vitamíny a stopovými prvky – s příchutí lesního ovoce. Bez laktózy, bez lepku.

Dostupnost Skladem
719 Kč
Kollagen 11.000 PLUS systém
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Kollagen 11000 plus c
Tip

 

 

O produktu:

Doplněk stravy s hydrolyzátem kolagenu, chondroitin sulfát, vitamíny a stopovými prvky – s příchutí lesního ovoce. Bez laktózy, bez lepku.

Doppelherz systém KOLLAGEN 11 000 PLUS obsahuje vitamíny a stopové prvky, které přispívají ke zdraví pohybového aparátu a ochraně buněk. Navíc obsahuje 11 g hydrolyzátu kolagenu a 100 mg chondroitin sulfátu.
Sladěné živiny jsou obsaženy v praktické ampuli na pití - připravené k okamžitému užití s ​​lahodnou příchutí lesního ovoce - ideální na cesty. Kolagen je kvantitativně nejdůležitější bílkovinou v našem organismu. Tvoří většinu pojivové a podpůrné tkáně a určuje jejich vlastnosti. Je vazivovou složkou kostí, chrupavek a šlach. Kolagenové vlákno má výraznou pevnost v tahu. Stejně tak např. Například k přetržení kolagenového vlákna o průměru 1 mm je potřeba zátěž 10 - 40 kg. Syntéza kolagenu je závislá na vitamínu C. Vitamín C přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek a kostí.

Měď přispívá k udržení normálního stavu pojivové tkáně. Vitamin C a stopové prvky selen a měď pomáhají chránit buňky před oxidačním stresem. Vitamin D hraje roli při udržování normálního stavu kostí a normální funkce svalů. Podporuje také normální funkci imunitního systému. Dále obsahuje 100 mg chondroitin sulfátu. Chondroitin patří do skupiny glukosaminoglykanů. Doppelherz systém KOLLAGEN 11 000 PLUS obsahuje kombinaci stopových prvků a vitamínů, které specificky podporují zdraví a pohodu těla.

Složení:

Voda, kolagenní hydrolyzát (hovězí původ) 44 %, fruktóza, okyselující látka kyselina citrónová, chondroitin sulfát 0,4 %, kyselina L-askorbová, konzervant sorban draselný, aroma, sladidlo cyklamát sodný, acesulfam-K a sacharin sodný, síran měďnatý, selenan sodný, cholekalciferol

 

Balení obsahuje: 30 ampulí

 

Doporučené dávkování:
Konzumujte obsah jedné
ampule denně. Před konzumací dobře protřepejte

Upozornění:

Doporučená denní dávka by neměla být překročena Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu.
Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
Chraňte před přímým slunečním zářením, neskladujte při teplotách vyšších než 25 °C.

Nevhodné pro děti a mladistvé.

 

Výrobce :

Queisser Pharma
Schleswiger Strasse 74
24914 Flensburg

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.