Neohodnoceno

Magnesium 500 + B 12 DEPOT

 

Vhodné pro vegetariány + vegany. Zvýšená fyzická zátěž při práci a sportu namáhá svaly a zatěžuje nervy. To může vést ke zvýšené potřebě hořčíku a vitaminu B12. 

Bez laktózy

Bez lepku

Skladem
151 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Hořčík je životně důležitý minerální prvek, který tělo nedokáže tvořit samo. Jeho ukládání je možné pouze v omezeném rozsahu. Živočišné potraviny jsou velmi dobrým zdrojem vitamínu B12. Potraviny rostlinného původu obvykle obsahují jen malé množství vitamínu B12.

Dvoufázové tablety Magnesium 500 + B12 od společnosti Doppelherz obsahují 50 % hořčíku a vitamínu B12 z okamžité fáze a 50 % hořčíku a vitamínu B12 z depotní fáze.

Složení:

Oxid hořečnatý, plnidlo fosforečnan vápenatý, plnidlo isomalt, plnidlo mikrokrystalická celulóza, plnidlo hydroxypropylmethylcelulóza, modifikovaný škrob, plnidlo polyvinylpyrolidon, protispékavá látka mastné kyseliny, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, barviva oxidy a hydroxidy železa, potahová látka hydroxypropylcelulóza, protispékavá látka zesíťovaná karboxymethylcelulóza, protispékavá látka mastek, protispékavá látka oxid křemičitý, kokosový olej, vitamín B12 (kyanokobalamin).

Dávkování:

Užívejte 1/2 – 1 tabletu denně a zapijte ji dostatečným množstvím tekutiny. Tablety nekousejte. V případě zvýšené potřeby hořčíku, např. v důsledku těžké fyzické zátěže v kombinaci se stravou s nedostatkem hořčíku, užívejte 1 tabletu denně. Pokud je strava pouze nevyvážená, užívejte 1/2 tablety.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotách do 25 °C. Minimální trvanlivost do konce: viz spodní strana

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/