Magnesium 400

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Hořčík 400 mg s vitaminem B6, B12 a kyselinou listovou s příchutí citrónu ve formě mikropeletek. Tato moderní a praktická forma podávání je vhodná pro rychlé a přímé zásobování těla živinami do několika vteřin po užití. Sáček můžete po otevření vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Bez laktózy a bez lepku. Pro normální činnost svalů a nervové soustavy.

 

Hmotnost 24 g
Obsah balení

20 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
142 Kč
Magnesium 400
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

 

Doppelherz Magnesium 400 + B6 + B12 + kyselina listová DIRECT
Díky moderním výrobním procesům se nám podařilo vyvinout moderní a praktickou formu podávání: doplněk stravy Doppelherz Magnesium 400 + B6 + B12 + kyselina listová DIRECT obsahuje výživové látky ve formě mikropeletek. Sáček můžete po otevření rovnou vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Můžete jej tak užívat kdekoliv a kdykoliv a to zcela bez zapíjení. Tato forma podávání je mimořádně vhodná pro rychlé a přímé zásobování těla hořčíkem, vitaminy B6 a B12 a kyselinou listovou. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Hořčík je životně důležitá minerální látka, která přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a normální činnosti svalů. Kromě toho přispívá k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin B6 a B12 přispívají také k normálnímu energetickému metabolismu a k normální činnosti nervové soustavy. Vitamin B6 přispívá dále k normálnímu metabolismu bílkovin. Kyselina listová (folát) přispívá k normální krvetvorbě a podílí se na procesu dělení buněk.

Složení: oxid horečnatý, plnidlo (sorbit), regulátor kyselosti (citrát monosodný), kyselina (kyselina citronová), regulátor kyselosti (uhličitan vápenatý), zahušťovadlo (sodná sůl karboxymethylcelulosy), aroma, pyridoxin–hydrochlorid, sladidlo (aspartam), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků)), sladidlo (acesulfam K), kyselina pteroylmonoglutamová, kyanokobalamin.

Složení denní dávka (= 1 sáček) % RHP*
Hořčík 400 mg 107 %
Vitamin B6 6,0 mg 428 %
Vitamin B12 3,0 μg 120 %
Kyselina listová 400 μg 200 %

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
Bez laktózy a bez lepku Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Mikropeletky si vysypte přímo na jazyk, nechte pomalu rozpustit a polkněte. Sáček otvírejte ve směru šipky.

Množství více než 250 mg hořčíků může mít u citlivých osob projímavé účinky.

TIP! vyzkoušejte také Energie Start ve formě mikropeletek.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.024 kg

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.