Mama plus + mit DHA + Folsäure

Neohodnoceno

Pro ženy, které chtějí mít děti, a také během těhotenství a kojení hraje výživa důležitou roli pro jejich pohodu nebo pro přísun všech důležitých živin jejich dítěti. V tomto období se výrazně zvyšuje potřeba některých vitamínů a minerálů a také omega-3 polynenasycených mastných kyselin.

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
161 Kč
Mama plus + mit DHA + Folsäure
Neohodnoceno

Mama plus + mit DHA + Folsäure

Kyselina listová se podílí dělení buněk a přispívá k růstu mateřské tkáně během těhotenství. Železo zajišťuje správnou tvorbu červených krvinek a normální přenos kyslíku v těle. DHA přispívá k správnému vývoji očí a mozku u plodu a kojeného dítěte. Proto by se kromě denního množství omega-3 mastných kyselin doporučeného pro dospělé mělo denně konzumovat 200 mg DHA navíc.

Složení:

Rybí tuk z mořských ryb, uhličitan vápenatý, želatina (hovězí), kokosový olej, oxid hořečnatý, vitamín C (L-askorbát vápenatý) , zvlhčovadlo glycerol, sójový olej, fumarát železnatý, emulgátor mono- a

diglyceridy mastných kyselin, emulgátor lecitin (sója), zvlhčovadlo sorbitol,

vitamín E (D-alfa-tokoferol), niacin, oxid zinečnatý, kyselina pantotenová (D-pantotenát vápenatý), barviva oxidy a hydroxidy železa, vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), beta-karoten, vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová), jodid draselný, D-biotin, vitamín D (cholekalciferol), vitamín B12 (kyanokobalamin).

Dávkování:

Užívejte 2 tobolky denně (např. s obědem) nebo si je rozdělte v průběhu dne.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotách do 25 °C.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/