Neohodnoceno

Mužské zdraví

Zejména při nevyvážené stravě, ve stresových situacích, při zvýšené fyzické námaze a ve stáří je třeba zajistit dostatečný přísun vitamínů a minerálních látek. Na udržení zdraví, normální hladiny testosteronu, imunitního systému, na zajištění normální srdeční činnosti a energetického metabolismu se podílejí různé faktory. Například zinek podporuje normální funkci imunitního systému a udržení normální hladiny testosteronu. Vitamin B1 přispívá k energetické výměně látek a normální činnosti srdce.


✓ bez laktózy
✓ bez lepku

Hmotnost: 28,2 g

Obsah balení: 30 tobolek

Výrobce: Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
173 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Doppelherz Mužské zdraví

Granátové jablko je kulturní rostlina pocházející z Blízkého východu a údajně se jedná o „strom poznání“ z bible. Dýně patří mezi oblíbenou potravinu lidí již velmi dlouho. Dýňová semínka se používají po staletí. Důležitý je dostatečný přísun zinku a selenu, aby muži zůstávali v každé fázi svého života zdraví a produktivní.

 • Zinek přispívá k udržení normální hladiny
  testosteronu a k funkci imunitního systému.
 • Selen přispívá k normální tvorbě spermií.
 • Zinek a selen přispívají k udržení normálního
  stavu vlasů
 • Měď podporuje normální pigmentaci vlasů.
 • Vitamin B 1 a B 12 přispívají k udržení normálního
  stavu energetické látkové výměny.
 • Vitamin B 1 přispívá k normální činnosti srdce.
 • Vitamin B 6 přispívá k regulaci hormonální
  aktivity.
 • Vitamin C pomáhá snižovat únavu a pocit
  vyčerpání.

Složení: 

Výtažek z granátového jablka, plnidlo
dikalcium fosfát, kyselina L-askorbová, výtažek z
dýňových semínek, želatina (hovězí),
maltodextrin, glukonát zinečnatý, protispékavá
látka hořečnaté soli mastných kyselin,
protispékavá látka oxid křemičitý, thiamin
hydrochlorid, pyridoxin hydrochlorid, glukonát
měďnatý, barviva oxidy železa a hydroxidy
železa, seleničitan sodný, kyanokobalamin

Doporučené podávání:

Pouze 1x denně

Uvedená doporučená denní dávka nesmí být překročena. Výživový doplněk není náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti a mládež.
Pokud užíváte doplněk stravy s denní dávkou vyšší než 3,5 mg zinku, neužívejte žádné další doplňky stravy se zinkem.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.