Probíhají vzhledové úpravy webu, objednávky nejsou omezeny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost. Výsledek bude stát za to!

Šumivé tablety A-Z

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Šumivé tablety A-Z multivitamin s příchutí pomeranče a maracuji obsahují až 21 vybraných živin (vitaminů, minerálů a stopových prvků), čímž přispívají k normální funkci imunitního systému. Jsou vhodné pro podporu zdraví, tělesné a duševní pohody. Bez lepku a bez laktózy. Balení obsahuje 15 tablet dobře rozpustných ve vodě.

Hmotnost 93 g
Obsah balení

15 šumivých tablet

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: K106
125 Kč
Šumivé tablety A-Z
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Mikropelety
Bez lepku a laktózy
Vyrobeno v Německu
Depotní technologie
Vysoký obsah vitamínu

Doppelherz A-Z šumivé tablety s minerálními látkami a vitamíny.

Složení:
kyselina: kyselina jablečná a citronová; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný a uhličitan sodný, dihydrogenfosforečnan draselný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý; zvlhčující látky: sorbit; vitamin C; aroma; škroby; sladidla: kyselina cyklámová, sodná sůl, sacharin, sodná sůl; maltodextrin; niacin, vitamin E; prášek ze sušené šťávy červené řepy, síran zinečnatý, kyselina pantothenová, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, vitamin A, kyselina listová, jodid draselný, biotin, chlorid chromitý, selenan sodný, molybdenan sodný, vitamin K, vitamin D, vitamin B12.

Složení denní dávka(= 1 šumivá tableta) % RHP*
Vitamin A 400 µg RE 50 %
Biotin 75 µg 150 %
Vitamin B1 1,65 mg 150 %
Vitamin B2 2,1 mg 150 %
Vitamin B6 2,1 mg 150 %
Vitamin B12 3,75 µg 150 %
Vitamin C 200 mg 250 %
Vitamin D 5,0 µg 100 %
Vitamin E 12 mg α-TE 100 %
Kyselina listová 400 µg 200 %
Vitamin K 20 µg 27 %
Niacin 16 mg NE 100 %
Kyselina pantotenová 6 mg 100 %
Vápník 200 mg 25 %
Hořčík 100 mg 27 %
Fosfor 125 mg 18 %
Chrom 12 µg 30 %
Jod 100 µg 67 %
Molybden 12,5 µg 25 %
Selen 30 µg 55 %
Zinek 5 mg 50 %

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:
Užívejte jednu tabletu denně rozpuštěnou ve sklenici vody (200 ml).
Bez laktózy a lepku

TIP! Vyzkoušejte také šumivé tablety vitaminu C.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.