Neohodnoceno

Šumivé tablety vitamin C + Zinek

Šumivé tablety vitaminu C 600 mg a zinku 5 mg s příchutí červeného pomeranče a granátového jablka přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Bez laktózy a bez lepku. Balení obsahuje 15 tablet dobře rozpustných ve vodě.

Hmotnost 94.5 g
Obsah balení

15 šumivých tablet

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
119 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.095 kg

Doppelherz Vitamin C+ Zinek
šumivé tablety Vitamín C a zinek přispívají k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Složení:
kyselina: kyselina citronová; regulátor kyselosti: hydrogenuhličitan sodný a uhličitan sodný; kyselina L-askorbová; zvlhčující látky: sorbit, inulin, škroby; protispékavá látka: fosforečnan vápenatý; aroma, sladidlo: kyselina cyklámová, sodná sůl, sacharin, sodná sůl; glukonát zinečnatý; maltodextrin, prášek ze sušené šťávy červené řepy, barvivo: riboflavin-5′-fosfát

Složení denní dávka(= 1 šumivá tableta) % RHP*
Vitamin C 600 mg 750 %
Zinek 5 mg 50 %

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:
Denně užívejte jednu tabletu rozpuštěnou ve sklenici vody (200 ml).

TIP! Vyzkoušejte také šumivé tablety vitaminu A-Z.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.