Vitamín B12 500

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

 

Veganský doplněk stravy pro zdraví, energii a výkonnost hraje dostatečný příjem živin důležitou roli. Patří sem také vitamin B12. Živočišné potraviny jsou velmi dobrým zdrojem vitaminu B12. Potraviny rostlinného původu obvykle obsahují pouze malé množství vitaminu B12.

Dostupnost Skladem
138 Kč
Vitamín B12 500
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Vitamin B12 500 c
Novinka Tip

Vitamin B12:

- bez laktózy a lepku

- přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

- podporuje normální funkci imunitního systému.

- přispívá ke snížení únavy a vyčerpání

- přispívá k normální činnosti nervové soustavy

- přispívá k normální psychické činnosti

- přispívá k normální tvorbě červených krvinek.

 

Složení: 

Plnidlo dikalciumfosfát, plnidlo mikrokrystalická celulóza, leštící látka hydroxypropylmethylcelulóza, protispékavá látka oxid křemičitý, plnidlo zesí'tovaná sodná sůl karboxmethylcelulózy, protispékavá látka hořečnaté soli mastných kyselin, prostispékavá látka mástné kyseliny, barvivo oxidy a hydroxidy železa, protispékavá látka talek, kyanokobalami.

Doporučené podávání:

Užívejte 1 tabletu denně bez žvýkání s dostatečným množstvím tekutiny.

Doporučená denní dávka by neměla být překročena. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.  Nevhodné pro děti, dospívající, těhotné a kojící ženy.

Skladování :

 Skladujte v suchu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.