Neohodnoceno

Vitamin B12 Vita Energie

Vitamin B12 Vita Energie 300 μg s vitaminem B1, vitaminem B6, niacinem a stavebními kameny bílkovin, aminokyselinami L-glutaminem a L-serinem s malinovou příchutí ve formě roztoku je multitalentem pro energii a nervovou soustavu.

Přispívá:
• ke snížení míry únavy a vyčerpání
• k normálnímu energetickému metabolismu
• k normální činnosti nervové soustavy

Rychlá a jednoduchá příprava.

Bez laktózy a bez lepku

Hmotnost 91 g
Obsah balení

8 lahviček na pití

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
185 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.091 kg

 

Doppelherz B12 Vita Energie

Multitalent pro energii a nervovou soustavu
Pro zdraví, energii a výkonnost hraje důležitou roli dostatečné zásobení živinami. Doplněk stravy Doppelherz B12 Vita-Energie obsahuje vysokou dávku vitaminu B12 (300 μg) v kombinaci s dalšími třemi vybranými vitaminy skupiny B a stavebními kameny bílkovin, aminokyselinami L-glutaminem a L-serinem.

Složení:
voda, fruktóza, izomaltulóza**, L-glutamin, L-serin, inulin, kyselina (kyselina citrónová), přírodní aroma, konzervant (sodná sůl kyseliny benzoové), nikotinamid, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-hydrochlorid, extrakt z bezinek, protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků)), protispékavá látka (oxid křemičitý), kyanokobalamin

** izomaltulóza je zdroje glukózy a fruktózy.
cukr, maltodextrin, med 3 %, extrakt z listů šalvěje 2,6 %, kyselina L-askorbová, kyselina (kyselina citrónová), přírodní mentolové aroma, protispékavá látka (oxid křemičitý), aroma, síran zinečnatý, nikotinamid, riboflavin.

Složení denní dávka(= 1 sáček) % RHP***
Vitamin B12 300 μg 8000 %
Vitamin B1 4,4 mg 400 %
Vitamin B6 6,3 450 %
Niacin 8 mg NE 50 %
Glutamin 60 mg ****
Serin 40 mg ****

*** Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
**** nejsou stanoveny referenční výživové hodnoty

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jedné lahvičky.
Chraňte před přímým slunečním zářením a uchovávejte při pokojových teplotách.
Kvůli použití přírodních bezinkového extraktu může v průběhu skladování dojít ke změně barvy. Toto však nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

Obsah balení:
8 lahviček na pití = 91 g (80 ml roztoku + 1,44 g prášku)

Návod na použití:
Věnujte prosím pozornost!

1. Pootočte uzávěrem doprava (viz. šipka) až se celkem utáhne: tímto se otevře zásobník s účinnými látkami.
2. Lahvičku důkladně protřepte, aby se účinné látky rozpustili v tekutině.
3. Uzávěr odšroubujte směrem doleva (viz. šipka) a tekutinu vypijte.

TIP! VYZKOUŠEJTE TAKÉ NÁŠ VITAMIN B12 VE FORMĚ MIKROPELETEK.

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.