Neohodnoceno

Vitamin C 500

Vitamin C 500 mg se zinkem s pomerančovou příchutí ve formě mikropeletek. Tato moderní a praktická forma podávání je vhodná pro rychlé a přímé zásobování  těla živinami do několika vteřin po užití. Díky depotnímu efektu se navíc vitamin C uvolňuje v průběhu několika hodin a rovnoměrně zásobuje naše tělo po celý den. Sáček můžete po otevření vysypat do úst a jemné granulky se v průběhu vteřiny rozpustí. Ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet. Výborná chuť a mimořádně lehké užívání bez zapíjení. Přispívá k normální funkci imunitního systému při zvýšených nárocích na potřebu vitaminu C a to již při užívání 1 sáčku denně. Bez laktózy a bez lepku.

Hmotnost 32 g
Obsah balení

20 sáčků

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Skladem
Značka: Doppelherz
144 Kč
Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.032 kg

Doppelherz VITAMIN C 500 + Zinek DIRECT DEPOT
Vám zajistí nejen důležité živiny, které přispívají k normální funkci imunitního systému, ale také příjemně ovocně chutná.
Moderní aplikační forma pro rychlé a přímé vstřebávání: mikropelety. Jemné granulky můžete užívat kdykoliv a kdekoliv, bez potřeby zapíjení. Tato aplikační forma je proto ideální na cesty nebo při potížích s polykáním tablet.
A to nejdůležitější: přímé vstřebávání + 500 mg vitaminu C s depotním efektem – přispívá k normální funkci imunitního systému při zvýšených nárocích.
Z jemných granulek se díky depotnímu účinku po užití uvolňuje 500 mg vitamínu C až několik hodin a tělo tak dostává celý den potřebné množství vitamínu C rozděleného do malých „porcí“.
Zásobování potřebnými živinami hraje velmi důležitou roli pro silný imunitní systém, správnou funkci obranných sil a k ochraně buněk před oxidativním stresem.
Už jeden sáček přípravku Doppelherz VITAMIN C 500 + Zinek DIRECT DEPOT podporuje Vaše síly i při zvýšených nárocích na potřebu vitaminu C.

Složení:
plnidlo: sorbit; kyselina L-askorbová; palmový tuk (plně ztužený); plnidlo: xylit; kyselina: kyselina citronová; regulátor kyselosti: citronan sodný; zahušťovadlo: sodná sůl karboxymethylcelulosy; aroma; oxid zinečnatý; triglyceridy se středními řetězci, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků), sladidlo (sukralóza)

Složení denní dávka (= 1 sáček) % RHP*
Vitamin C 500 mg 625 %
Zinek 5 mg              50 %

* Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011

Doporučené podávání:
Denně užívejte obsah jednoho sáčku. Mikropelety si vysypte přímo na jazyk, nechte pomalu rozpustit a polkněte. Sáček otvírejte ve směru šipky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen jako náhrada pestré stravy.

TIP! Vyzkoušejte také náš nápoj horkou šalvěj pro posílení imunity.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte v DM drogérii: https://www.dm.cz/doppelherz-vitamin-c-se-zinkem-s-pomerancovou-prichuti-p4009932006346.html

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.