A-Z Complete

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Tobolky s 23 druhy vitaminů (od vitaminů A po zinek), minerálními látkami , stopovými prvky a luteinem v depotní formě fungují díky speciálně vyvinuté výrobní technologii jako „zásobník živin“. Ten se uvolňuje v průběhu několika hodin a rovnoměrně zásobuje naše tělo po celý den. Pro podporu zdraví, tělesné a duševní pohody. Bez lepku a bez laktózy

Hmotnost 59.6 g
Obsah balení

40 tablet

Výrobce

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Kód: 45300
160 Kč
A-Z Complete
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

 

Doppelherz A-Z Complete dlouhodobé vitaminy
Dostatečné zásobení vitaminy a minerálními látkami je základním předpokladem pro zdraví, tělesnou a duševní pohodu. Tabolky Doppelherz A-Z v depotní formě obsahují pečlivě vyladěnou kombinaci vitaminů, minerálů a stopových prvků od vitaminu A až po zinek. Kromě toho je zde obsažen také rostlinný karotenoid lutein. Některé vitaminy a minerály naše tělo dokáže ukládat jen v omezené míře. Například Vitamin C, který přispívá k normálním funkcím imunitního systému. Pokud však přijmeme najednou větší množství vitaminu C, naše tělo značnou část vyloučí nevyužitou. Depotní tobolky díky speciálně vyvinuté výrobní technologii tak fungují jako „zásobník živin“. Z tohoto „zásobníku“ se cenné živiny uvolňují neustále v průběhu několika hodin a rovnoměrně tak zásobují naše tělo.

 

Složení:
plnidlo: celulóza, isomalt a hydroxypropylmethylcelulóza; fosforečnan vápenatý; kyselina L-askorbová; oxid hořečnatý; protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (z jedlých tuků), talek a oxid křemičitý; modifikované škroby; nikotinamid; DL-alfa-tokoferylacetát, síran zinečnatý, D-pantothenát vápenatý; barvivo: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa; síran železnatý; pyridoxin-hydrochlorid; thiamin-mononitrát; riboflavin; kukuřičný škrob; oxid měďnatý; lešticí látka: hydroxypropylcelulóza; uhličitan vápenatý; lutein z aksamitníku; rostlinné oleje (kokosový, palmový) v proměnlivých váhových poměrech; glukózový sirup; retinyl-acetát; kyselina pteroylmonoglutamová; D-biotin; jodid draselný; chlorid chromitý; molybdenan sodný; seleničitan sodný; fytomenadion; cholekalciferol; kyanokobalamin

Složení denní dávka (= 1 tableta) % RHP**
Vitamin A 400 µg RE 50%
Lutein 1500 µg ***
Vitamin D 5 µg 100 %
Vitamin E 10 mg (α-TE) 83 %
Vitamin K 20 µg 27 %
Vitamin C 150 mg 188 %
Vitamin B1 3,5 mg 318 %
Vitamin B2 4,0 mg 286 %
Niacin 18 mg NE 113 %
Vitamin B6 5,0 mg 357 %
Kyselina listová 450 µg 225 %
Vitamin B12 2,5 µg 100 %
Biotin 300 µg 600 %
Kyselina pantotenová 12 mg 200 %
Vápník 137 mg 17%
Fosfor 105 mg 15 %
Hořčík 56,3 mg 15 %
Železo 2,1 mg 15 %
Zinek 5 mg 50 %
Měď 900 µg 90 %
Selen 10 µg 18 %
Chrom 25 µg 63 %
Molybden 20 µg 40 %
Jód 100 µg 67 %

** Denní referenční hodnoty příjmu podle Nařízení EU 1169/2011
*** nejsou stanoveny referenční hodnoty příjmu

 

Doporučené podávání:
Užívejte jednu tabletu denně po jídle a zapijte dostatečným množstvím vody. Tablety nekousejte. V případě potřeby může být tableta rozdělena na dvě půlky.
Bez laktózy a lepku

TIP! Vyzkoušejte také náš vitamin C 500 ve formě mikropeletek.

 

Zakoupíte v DM drogérii: https://www.dm.cz/doppelherz-a-z-complete-dlouhodobe-vitaminy-p4009932004533.html

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.06 kg

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.