Neohodnoceno

Omega-3 1400

Doplněk stravy

  • Omega-3 mastné kyseliny z oleje z mořských ryb
  • V koncentrované formě
  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce
  • Vitamin E k ochraně buněk před oxidativním stresem

Důležitou součástí zdravého životního stylu je dostatečný pohyb a zdravá strava. Nevyvážená strava často obsahuje příliš mnoho nasycených mastných kyselin, živočišných tuků nebo cholesterolu. Polynenasycené mastné kyseliny omega-3 se naopak často konzumují v nedostatečném množství.

Omega-3 mastné kyseliny, kyselina dokosahexaenová (DHA) a kyselina eikosapentaenová (EPA), se v těle samy nevytvoří, pokud nejsou přítomny příslušné prekurzory.

Skladem
148 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Omega-3 mastné kyseliny se dostaly do povědomí na základě pozorování Inuitů v Grónsku. Značnou část jejich stravy tvoří mořské ryby, které jsou obzvláště bohaté na omega-3 mastné kyseliny. Je důležité pravidelně dodávat tělu dostatečné množství polynenasycených mastných kyselin omega-3 prostřednictvím stravy.

1 tobolka Doppelherz Omega-3 1400 poskytuje 485 mg těchto cenných mastných kyselin. Z toho 285 mg EPA a 190 mg DHA. Tobolka obsahuje omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku mořských ryb v koncentrované formě.

Složení:

Koncentrát obsahující omega-3 mastné kyseliny z rybího tuku mořských ryb, želatina (hovězí), zahušťovadlo glycerol, DL-alfa-tokoferylacetát.

Dávkování: 

Užívejte 1 tobolku denně a zapijte ji trochou tekutiny. Tobolky nekousejte. Nepřekračujte uvedené doporučené denní dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené a pestré stravy. Neslouží jako náhrada zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosahu dětí. Nevhodné pro děti do 12 let.

Skladování:

Uchovávejte v suchu při teplotách do 25 °C.

Výrobce :

Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

 

Zakoupíte ve Zdravé lékarně: https://www.zdravalekarna.com/

Zakoupíte v Royale lékárně: https://www.lekarnaroyale.cz/