Probíhají vzhledové úpravy webu, objednávky nejsou omezeny. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za trpělivost. Výsledek bude stát za to!

Lavendel Extrakt + Öl

Neohodnoceno
Značka: Doppelherz

Doplněk stravy - Tablety s výtažkem levandulového květu, levandulovým olejem a vitamíny B.

Doppelherz Levandulový extrakt + olej podporuje dobré vstřebání vybraných vitamínů B. Obsahuje 50 mg extraktu z květů levandule v kombinaci s 10 mg levandulového oleje.

B-vitamin (B1, B2, B6, B12) obsažený v tabletách Doppelherz přispívá k normální funkci nervového systému. Vitamin B5 (kyselina pantothenová) také přispívá k normálnímu intelektuálnímu výkonu. Vitamin B12 pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Bez laktózy

Vhodné pro vegany

30 tablet

Dostupnost Skladem ihned k odeslání
Možnosti doručení
Kód: K141
155 Kč
Lavendel Extrakt + Öl
Neohodnoceno
Značka: Doppelherz
Lavendel d
Novinka Tip
Mikropelety
Bez lepku a laktózy
Vyrobeno v Německu
Depotní technologie
Vysoký obsah vitamínu

Profesionální výzvy, rodinné povinnosti a časový tlak jsou příliš často součástí našeho každodenního života. Pravidelné cvičení a spánek nám pomáhají zůstat v klidu v hektickém každodenním životě. Vyvážená a zdravá strava může také přispět. To také zahrnuje vitamíny B, které mají různé funkce v těle. Vitamin B12 a B6 přispívají k normální psychické funkci a normální funkci nervového systému. Vitamin B5 (kyselina pantothenová) také přispívá k normálnímu intelektuálnímu výkonu.

Složení : denní dávka = 1 tableta   % nrv*
Extrakt z levandule květin 50 mg **
Levandulový olej 10 mg **
Vitamin B1 1,1 mg 100 %
Vitamin B2 1,4 mg 100 %
Kyselina pantothenová 6 mg 100 %
Vitamin B6 1,4 mg 100 %
Vitamin B12 5 µg 200 %

* Referenční hodnoty živin v souladu s nařízením EU 1169/2011
** k dispozici nejsou žádné referenční hodnoty živin

Výplňový materiál celulózy, extrakt z levandulového květu (6,5 %), maltodextrin, separační činidlo separujícího oxid silicium, hydroxypropyllulóza naplňujícího materiálu, separační činidlo, separační soli na ikonu, 1,3 %) , Cal), pyridoxinhydrochlorid, riboflavin, potahový polyethylenglykol, thaimin hydrochlorid, oxidy železa barviva a hydroxidy železa, kyanokobalamin.

V případě známé přecitlivělosti na jednu z výše uvedených složek by se produkt neměl používat.

 

Dávkování :  Užívejte 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou za vyváženou a rozmanitou stravu a zdravý životní styl. 

Upozornění:
Nevhodné pro děti a mládež, těhotné a kojící ženy.

Skladování:  Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.

 

Výrobce :  Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland

Jsme rodinná farmaceutická společnost se sídlem v Německu s více než 100letou tradicí, která vyvíjí, vyrábí a prodává zdravotnické prostředky a produkty pro každodenní podporu našeho zdraví. Působíme ve více než 60 zemích po celém světě a jsme lídrem na trhu v několika zemích se zavedenou produktovou řadou Doppelherz či Doppelherz systém. Naše výrobky tak můžete zakoupit nejen na evropských, ale i asijských a amerických trzích. Zákazníci v zahraničí se spoléhají na naše hluboké znalosti v oboru lidského zdraví, které jsou založeny na kombinaci mnohaletých zkušeností a nejnovějších vědeckých poznatků.

V našem produktovém portfoliu se aktuálně nachází 250 volně prodejných léčivých přípravků a doplňků stravy, které jsme se rozhodli postupně zavést i na český a slovenský trh. Vizí společnosti je tak získat důvěru pacientů všech generací také v české a slovenské republice a napomáhat tak k tomu nejcennějšímu, našemu zdraví.

Nabízíme přírodní produkty vyráběné dle originálních domácích receptur, které jsou bez lepku a bez laktózy, jsou  určeny také pro vegetariány a vegany. Naše produkty jsou opatřeny ochrannou známkou V-label, kterou uděluje jednotná Evropská vegetariánská unie, čímž deklaruje, že výrobky neobsahují žádné složky živočišného původu.

Od své konkurence se také odlišujeme nejen vysokým dávkováním, ale i podáním v podobě mikropeletek,(rozpustných pod jazykem),  které  se nezapíjí, působí do několika vteřin po užití a tímto se tou nejrychlejší cestou dostanou do krevního  řečiště.  Díky speciálně vyvinuté depotní formě se navíc vitaminy ve vašem těle uvolňují rovnoměrně a tímto zásobují naše tělo živinami  po celý den, neboli jejich účinnost je  dlouhodobá.