Neohodnoceno

Lavendel Extrakt + Öl

Doplněk stravy - Tablety s výtažkem levandulového květu, levandulovým olejem a vitamíny B.

Doppelherz Levandulový extrakt + olej podporuje dobré vstřebání vybraných vitamínů B. Obsahuje 50 mg extraktu z květů levandule v kombinaci s 10 mg levandulového oleje.

B-vitamin (B1, B2, B6, B12) obsažený v tabletách Doppelherz přispívá k normální funkci nervového systému. Vitamin B5 (kyselina pantothenová) také přispívá k normálnímu intelektuálnímu výkonu. Vitamin B12 pomáhá snižovat únavu a vyčerpání a přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.

Bez laktózy

Vhodné pro vegany

30 tablet

Skladem
155 Kč
Kategorie: Nervová soustava
Lavendel d
Novinka Tip

Profesionální výzvy, rodinné povinnosti a časový tlak jsou příliš často součástí našeho každodenního života. Pravidelné cvičení a spánek nám pomáhají zůstat v klidu v hektickém každodenním životě. Vyvážená a zdravá strava může také přispět. To také zahrnuje vitamíny B, které mají různé funkce v těle. Vitamin B12 a B6 přispívají k normální psychické funkci a normální funkci nervového systému. Vitamin B5 (kyselina pantothenová) také přispívá k normálnímu intelektuálnímu výkonu.

Složení : denní dávka = 1 tableta   % nrv*
Extrakt z levandule květin 50 mg **
Levandulový olej 10 mg **
Vitamin B1 1,1 mg 100 %
Vitamin B2 1,4 mg 100 %
Kyselina pantothenová 6 mg 100 %
Vitamin B6 1,4 mg 100 %
Vitamin B12 5 µg 200 %

* Referenční hodnoty živin v souladu s nařízením EU 1169/2011
** k dispozici nejsou žádné referenční hodnoty živin

Výplňový materiál celulózy, extrakt z levandulového květu (6,5 %), maltodextrin, separační činidlo separujícího oxid silicium, hydroxypropyllulóza naplňujícího materiálu, separační činidlo, separační soli na ikonu, 1,3 %) , Cal), pyridoxinhydrochlorid, riboflavin, potahový polyethylenglykol, thaimin hydrochlorid, oxidy železa barviva a hydroxidy železa, kyanokobalamin.

V případě známé přecitlivělosti na jednu z výše uvedených složek by se produkt neměl používat.

 

Dávkování :  Užívejte 1 tabletu denně s dostatečným množstvím tekutin. Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou za vyváženou a rozmanitou stravu a zdravý životní styl. 

Upozornění:
Nevhodné pro děti a mládež, těhotné a kojící ženy.

Skladování:  Skladujte v suchu a při teplotě do 25°C.

 

Výrobce :  Queisser Pharma, Schleswiger Str. 74, 24941 Flensburg, Deutschland